Naim Abazi kërkon falje publike, kjo është deklarata e tij

Këngëtari dhe moderatori i njohur Naim Abazi ka kërkuar falje publike për deklaratën e dhënë drejt humanistit Halil Kastratit, shkruan GazetaBlic.

Kërkoj falje publike nëse jeni ndjere të fyer dhe shqetësuar thotë ai.Në një video të publikuar nga Kosovarja, ai jep qëndrimin e tij edhe për mbulesën islame.

Shikojeni videon për më shumë:
Ndryshe, disa ditë deklarata e tij lidhur me mbulesën dhe Halil Kastratin ngjalli debat dhe kishte reagime të shumta nga qytetarët./GazetaBlic/