Mia Khalifa tregon futbollistin e preferuar: Më pëlqen bukuria e tij

Ish-pornostarja e njohur, Mia Khalifa njihet nga të gjithë edhe si një foze e flaktë e futbollit.
Shpesh herë ajo bën komente të ndryshme duke shkaktuar debat.

Ndërkaq, kësaj here është ndalur te futbollisti i saj i preferuar dhe pa hezitim ka zgedhur mesfushorin legjendar të Anglisë, David Bechkham.

Ajo u shpreh:

Është Beckham. Unë jam një grua dhe më pëlqen bukuria e tij”.
Kujtojmë që prej kohësh, Mia u kthye në një specialiste sportive në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duke tërhequr jo pak vëmendjen e tifozëve meshkuj.

Karrierën ajo e nisi si aktore e filameve pornorgrafikë, madje u bë e famshme. Gjithashtu 25 vjeçarja është e njohur si tifoze e skuadrës angleze të West Ham.