Nora shkon në palestër, shfaqet më tërheqëse se kurrë

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër femrat më të pëlqyerat nga publiku shqiptar.

Që nga moment i daljes në skenë, ajo ka sjellë vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Edhe sot Nora është shumë aktive në muzikë dhe kohë pas kohe publikon projekte të reja.

Ajo po ashtu është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot Nora përmes një postimi tregon se po kujdeset mjaft shumë për vetën duke shkuar në palester dhe duket mjaft tërheqëse./ORAinfo/