Zyrtarizohet meçi i radhës për Joshuan, në këtë datë dhe ndaj këtij rivali

Anthony Joshua ka njoftuar zyrtarisht se do të ndeshet me Jarrell Miller me 1 qershor në Madison Square Garden me 1 qershor.

Kampioni në fuqi do të debutoj në anën tjetër të atlantikut për të ndjekur gjurmët e Joe Louis, Joe Frazier, Lennox Lewis, Evander Holyfield dhe Muhammed Ali.

Joshua kishte rezervuar Wembleyn për një ndeshje në muajin prill por nuk ishte gjetur një kundërshtar për të. /IndeksOnline/