Paul Scholes bëhet trajner, ja cilin ekip do drejtojë

Legjenda e Manchester United, Paul Scholes do jetë trajneri i ri i ekipit Oldham.

Sipas SKY të dyja palët kanë rënë dakort për marrëveshjen por që nuk bëhen të ditura detaje nga kontrata.

Oldham është ekip i qytetit të Manchester-it dhe luan në ligën e dytë angleze.