Zajmina Vasjari zbulon shumë në fustanin e ngushtë

Zaimina është njëra nga këngëtaret shqiptare që është thuajse cdo ditë pjesë e mediave.

Këtë e bënë duke publikuar shumë imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo sot ka publikuar një imazh të ri ku shihet me fustanin e ngushtë ngjyrë lëkure gjapri, ku duket shumë në formë dhe seksi.

Rikujtojmë, që Zaimina para një viti është bërë nënë e një vajze.