“Këngëtarja” nga Shqipëria i heq të gjitha rrobat vetëm për fansat e saj!


“A më duket mua apo erdhi vera?!”, ishte diçitura që Xhesika Ndoja u bëri disa fotove të reja artistike, që kishte realizuar në breg të detit, ku nga stina e dimrit mbante veshur vetëm një xhup në ngjyrën platin.

Në këmbën e majtë të këngëtares, vihet re tatuazhi gjigand, një trëndafil i kuq tepër i veçantë.

Mendimet e fansave janë nga më të ndryshmet, ku nuk mungojnë komplimentet, por as kritikat.

Fansat që e kanë kritikuar këngëtaren i kanë thënë se dukej e gjitha plastikë.

Vetë Xhesika ka zgjedhur t’i injorojë këto komente dhe as ka marrë mundimin që t’i përgjigjet ndonjërit prej tyre.

Nga fotot që publikon shpeshherë këngëtarja, duket që tatuazhet i ka fiksim.

Një vit më parë ajo pikturoi një thënie të gjatë filozofike në trupin e saj.

“Një libër është një histori për mendjen.

Një këngë është një histori për shpirtin”, ishte pikërisht shprehja filozofike që këngëtarja ka dashur që ta ketë në trupin e saj.

Në këto foto, ajo shfaq anën e saj ekstravagante, ndryshe nga tre muaj më parë, ku realizoi një set fotosh sensuale në stilin e sekssimbolit amerikan të viteve ’50, Marilyn Monroe.

Fotot e realizuara në Prizren nga Senad Hallaqi u paraprinin projekteve të reja muzikore, të cilat ajo ende nuk i ka publikuar.