Reja e Sali Berishës e nxehtë’ në imazhet e fundit nga shtrati!

Armina Mevlani është njëra nga modelet e njohura shqiptare

Ajo njëherësh është edhe gruaja e djalit të Sali Berishës, Shkelzenit.

Armina, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në ‘Instagram, ku shihet e veshur me kostumin e zi kombinuar me korsenë dhe këpucët e zeza.

Ajo duket tejet e zjarrtë me dukjen e saj, pasi që ajo shpesh shfaqet edhe provokuese.

Shikojeni fotot e saj: