Nuk i rezistoi dot as Dafina: Lë komentin me pullë të kuqe për të pasmet e Oriolës

Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram, ku askush nuk i reziston dot pozave të saj të nxehta dhe formave super seksi.
Image
Së fundmi, në një foto ku Oriola ka ekpozuar të pasmet, as këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri nuk i ka rezistuar dot dhe i ka lënë modeles komentin me pullë të kuqe.
Image