Oriola Marashi ia vë ‘flakën’ Instagramit me këtë imazh

Modelja e cila ka kohë që ka nisur punën për një karrierë muzikore, Oriola Marashi është ndër femrat më të përfolura shqiptare.

Ajo komentohet vazhdimisht për linjat e saj seksi, dhe Oriola nuk ndalet së servuari material me postimet e bëra në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

Modelja seksi me anë të një imazhi të publikuar këtë herë ia ka vënë ‘flakën’ Instagramit duke ekspozuar me trupin e saj shtatëlart , gjersa shfaqet tejet joshëse dhe mjaft në formë.

Fotografia nuk ka ikur pa marrë reagime dhe pëlqime të shumta nga ana e adhuruesve të saj.