Pa sutjena dhe me këmbë të hapura afër kamerës, këngëtarja do ju bëjë për vete me foton e fundit

Rep artistes Iggy Azalea si duket i është bërë shprehi realizimi i fotografive provokative. Ajo njihet për pozat e saj nudo.

Në llogarinë e saj në Instagram, të tilla gjenden pothuajse çdo ditë dhe në secilin imazh ajo duket më seksi se në tjetrin.

Iggy Azalea ka zgjedhur që së fundmi të publikojë një foto të ngjashme, në të cilën edhe pse nuk është lakuriq, shihet se nuk ka veshur sutjena. Por edhe kështu edhe e ka rrëmbyer vëmendjen.

Ajo edhe në videoklipet që realizon shfaqet joshëse. I fundit ishte ai ‘Kream’ në duet me Tygan.Image