Modelja ruse ndez rrjetin me gjoks dhe të pasme kaq të mëdha

Bukuroshja e njohur ruse, Anastasia Kvitko vazhdon të mbahet në super formë.

Ajo ka bërë një fotografi së fundmi ku duket si gjithmonë në formë të shkëlqyer. Rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë e ka dëshmuar se shumë joshëse dhe seksi.

Me këto tipare kaq të veçanta ajo hyn në mesin e modeleve seksbomba e më të komentuara në mediat rozë. Modelja 26 vjeçare vazhdon të mbajë një numër të madh të ndjekësve me këto linja trupore.

Më poshtë mund të ndiqni imazhet e cila reklamon gjoksin dhe të pasmet e mëdha.