Vali Corleone i ofron Bleones 500.000 euro për seks në intervistë Live! Përgjigja e Bleonës shkatrron Kingun!!! (VIDEO)

Vali Corleone i ofron Bleones 500.000 euro për seks në intervistë Live! Përgjigja e Bleonës shkatrron Kingun!!! (VIDEO)
Kingu VALI CORLEONE gjate intervistes qe ishte dje i ftuar ne tv 21 ku ishte musafire edhe Bleona Qereti aii ishte shum u nxehut me Bleonen Direkt Live Ku filloi ti tja lyp Bleones ku i tha ta kisha Hanher kejt Live Absolut kingu me ne Fund i ofron Bleones 500.000 EURO per te kaluar nje nate me te..Mirpo perveq qe duhet ta kaloje ajo nje nate te zakonshme duke kryer seks me te ai ka caktuar edhe disa kushte te tjera per te qe nuk e besojme qe as nje femer mund ta plotesoje ate kushe
POR ÇFAR I THA BLEONA ASAJ PO I … Kliko ne reklam me poshte dhe ndiqni videon…