Parashikimi/ 4 ndeshje për sot. Ja skedina që mund tu bëjnë me para

Parashikimi/ 4 ndeshje për sot. Ja skedina që mund tu bëjnë me para

13:10, 11/01/2018

Sot do të zhvillohen shumë ndeshje të rëndësishme, ku do të keni mundësi të mëdha për të tentuar dhe për të fituar skedina.

Parashikimet:

Sevilla -vs- CF Cadiz Rezultati final: 1

UD Levante -vs- RCD Espanyol Totali i golave: Over 1.5

Moreirense -vs- Porto Totali i golave: Over 2.5

Barcelona -vs- Celta Vigo Totali i golave Pjesa 1: Posht 2.5