Vajza e Eli Faras, paraqitet pa të brendshme

Edhe pse me profesion nuk është artiste, ajo po tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Marina Fara vazhdon të jetë pjesë e lajmeve rozë falë formave trupore që ka, shkruan arbresh.info.

Ajo nuk e ka fare problem ekspozimin e tepërt në rrjetet sociale, ekspozime këto që komentohen dhe pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

E një ekspozim të tillë ka bërë ajo edhe në një video të publikuar në Instagram ku shihet e veshur me një fustan ku i ekspozon gjoksin, por nuk mjaftohet me kaq, pas fustanit shihet se ajo nuk ka të veshur të brendshme./Arbresh.info

https://www.instagram.com/p/Bdu3xd-DQrK/