Të pasmet e kësaj modele, thjesht do ju lënë pa mend (FOTO)

Është e njohur si instruktore e fitnesit dhe pilatesit e cila ka pak kohë që ka filluar palestrën e vet të quajtur ‘Instagram Palestra’, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për modelen Amanda Lee , e cila ka një fizik mëse të formësuar, linja këto që çdo kush do i kishte lakmi.

Modelja 29 vjeçare, në rrjetin social ‘Instagram’ numëron mbi 11 milionë ndjekës, që padyshim do mahniten kur do shohin pamje të tilla.

Më poshtë “Gazeta Blic” ju sjellë disa fotografi ku vë në dukje të pasmet e mëdha të modeles Lee.

Duhet theksuar se Amanda, pothuajse çdoherë jep këshilla për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë trup vital