Kjo është nusja më seksi e estradës tonë (FOTO)

Emrat e tyre u bënë të njohur, për shkak te lidhjes së martesave me persona të famshëm, shkruan Gazeta Blic.

Ariana është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ariana e cila cilësohet si njëra nder nuset më të përfolura të estradës ton ajo secilën herë po i mahnitë të gjithë me pamje dhe me stilin e saj unik.

Ajo për çdo paraqitje komentohet dhe pëlqehet shumë.

Në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ajo shfaqet shumë me stil dhe mjaftë joshëse.