Aksident i rënd në magjistralen Prishtinë-Poduejvë, një person në gjendje kritike

Para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Podujevë ka ndodhur një aksident i rënd trafiku, respektivisht në fshatin Lluzhan

Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një kamion dhe autobus.

Indeksonline mëson se një person është në gjendje kritike.