Morena për deri sa vozitë i mbanë këmbët lart

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është një nder femrat me të komentuar në media rozë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo asnjëherë nuk heziton që të ndan me ndjekësit e saj nga përditshmëria, ajo për çdo lëvizje që bënë komentohet shumë në rrjetin social Instagram.

Ku edhe së fundmi ajo ka publikuar në Instastory, ku shihet duke vallëzuar dhe këmbën e ka vendosur afër timonit. “Guxo t’i thyesh rregullat”, ka shkruar ajo sipër videos së publikuar.

Ndryshe Morena ka kohë që nuk ka publikuar këngë.