DEL VIDEO E PARË, ADELINA NË ÇASTE INTIME ME TË FEJUARIN RUS! JA Ç’KA I BËN AI (VIDEO)

Mbrëmë këngëtarja shqiptare nga Maqedonia Adelina Tahiri i dha fund beqarisë. Ajo u fejua me të dashurin e saj biznesmen, emri i të cilit nuk dihet. Ishte vet ajo që postoi një fotografi në rrjetin e saj social ku tregoi edhe unazën e çmueshme me të cilën e propozoi i dashuri, shkruan Indeksonline. . Ajo ka publikuar një fotografi intime, ku shihet duke e puthur atë, por nuk e tregon fytyrën e tij të plotë.Shtype reklamenme poshte dhe shiko videon