Cristiano ‘qorton’ Iscon pse nuk i pasoi topin gjatë një aksioni (VIDEO)

Real Madridi barazoi mbrëmë si mysafir i Celta Vigos me rezultat 2-2 dhe me një ndeshje që ishte për t’u harruar nga lojtarët Madrilen.

Madje kjo ndeshje përvec rezultatit solli edhe pakënaqësi mes lojtarëve Madrilen për disa aksione. Cristiano Ronaldo ishte ai që ‘qortoi’ Iscon gjatë një aksioni kur Spanjolli nuk i pasoi topin Portugezit.

Kjo prapaskenë e ndeshjes së mbrëmshme u shfaq nëpër media pas ndeshjes dhe ju ftojmë ta ndiqni videon e mëposhtme për më tepër:

https://youtu.be/Oizm45ERH24