Biznismeni i njohur kosovar i jep fund jetës së tij, lë pas 2 fëmijë dhe gruan

Një biznesmen në Itali i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur. Ai quhet Marvin Proshka, 31 vjeç, baba i dy fëmijëve të mitur, 2 dhe 5 vjeç.

Arsyet nuk janë zbuluar ende, por dyshohet se ka pasur vështirësi financiare në biznes.

Nuk ka të dhëna tjera për momentin që shpjegojnë ngjarjen tragjike, e cila tronditi opinionin.(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Në media është publikuar edhe foto e të ndjerit.

Shikoni foton e tij: