Dorëheqja e radhës në VV!(FOTO)

Largimet dhe dorëheqjet në Lëvizjen Vetëvendosje nuk kanë të ndalur.
Pas dorëheqjes së disa prej drejtuesve të VV-së dhe disa deputetëve, para pak castesh të njëjtën gjë e ka bërë edhe aktivisti i kësaj partie, Habib Mekolli.

Ky aktivist i VV-së i cili ishte shumë aktiv në Facebook, në profilin e tij ka shkruar ish- aktivist i Vetëvendosjes, cka ka bërë që të ketë reagime befasuese të aktivistëve tjerë të kësaj partie.

Madje, disa e kanë pyetur me befasi se cka e ka shtyrë atë që ta bëjë një gjë të tillë.