Ky mashkull ia vesh fustanin ‘Xhesikës’ (Foto)

Ajo po duket shumë tërheqëse në fotografitë e fundit Aktorja Arta Nitaj u bë e njohur për publikun me rolin e saj të Xhesikës, në serialin vendor “Oh sa mirë”.

Arta është mjaft e ndjekur edhe në rrjete sociale, ajo ka rreth 107 mijë ndjekës në Instagram, shkruan rtv21.tv Së fundmi aktorja ka publikuar disa fotografi në Instagram, në të cilat duket tejet joshëse me një fustan të zi transparent.

Me këto fotografi ajo e dëshmon se po kujdeset shumë mirë për linjat e saj trupore. Dhe ka treguar besim që këtë fustan të ja dizajnoj njëri nga dizanjeret kosovar.