Këngëtarja e famshme kapet duke thithur kokainë

Këngëtarja Halsey është fotografuar duke thithur me hundë një substancë të çuditshme të bardhë në ambiente publike, në Miami.

Në fotot e bëra publike në rrjet, 23-vjeçarja është parë në një jaht, në shoqërinë e të dashurit të saj, reperit G-Eazy.

Ajo është vënë sërish në qendër të vëmendjes së mediave, pasi kujtojmë se disa muaj më parë shkoi tërësisht e zhveshur në një festë luksoze.

1

2

3

Të gjithë thonë se e reja është konsumuese e kokainës dhe pse jo, pluhuri i bardhë që fuste në hundë mund të jetë edhe i tillë.

5

6

7

8

9

11

12

13

10