Ingrit Gjoni provokon me poza nga shtrati (Foto)

Ingrit Gjoni, këngëtarja e njohur nga Shqipëria e cila shquhet për pozat e saj seksi dhe shumë provokuese.

E me një të tillë ka provokuar edhe sot duke e publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, shkruan Indeksonline.

Ajo shfaqet nga shtrati teksa pozon para aparatit fotografik kurse në disa pjesë të trupit duket se nuk ka të brendshme.