Bleona Qereti gjen më në fund një miliarder, Angela Martini i zbulon planet

​Bleona Qereti gjeti më në fund miliarderin që t’i mbyllë shpenzimet.

“Unë jam e shtrenjtë, dua një burrë miliarder”.-ka shkruar ajo në postimin e saj ku pozoi së fundmi në krahët e miliarderit italian Remo Ruffini.

Ai është biznesmen dhe njëherësh, aksioner i markës prestigjioze “Moncler”.

Nuk e dimë akoma nëse Bleona është në lidhje me miliarderin Italian, apo thjeshtë është një darkë mes miqsh.

Por në fakt fshihet diçka më shumë. Këtë e ka zbuluar dhe shoqja e saj e ngushtë Angela Martini. Ajo i ka komentuar: Dukeni shumë bukur. Bleona Qereti ka vijuar lojën.

‘Faleminderit zemra, se ashtu është një muhabet’ ka vijuar Qereti.