Njihuni me Ziza Pajaziti, vajza e klipit ‘Fajin ma la’

Ziza Pajaziti, modelja nga Prishtina.

Ajo u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në klipin ‘Fajin ma la’, përcjell arbresh.info.

Në emisionin n’ZOOM Ziza zbuloi shumë gjëra nga jeta e saj private.

Ajo flet për famën që i siguroi ky videoklip i duetit të Milot Hasangjekaj dhe Florianit.