Blerim Destani refuzon LIVE Bleonën: Jam i …

Aktori mjaft i dashur për vajzat, Blerim Destani, ka befasuar me deklaratën e tij.
Mbrëmjen e kaluar, në emisionin ‘Xing me Ermalin’, një ndjekës e pyeti Blerimin se pse nuk martohet me Bleonën apo nuk ka aq para sa do ajo?

Përgjigjja e aktorit i ka lënë të gjithë pa fjalë dhe ka zhgënjyer shumë vajza, që mund të lënë kokën pas tij. Blerimi tha se nuk e kishte takuar kurrë Bleonën drejtpërdrejt, duke shtuar se është i dashuruar dhe i lumtur.

“Bleonën nuk e kam takuar kurrë live. Unë jam i dashuruar dhe i lumtur”, u shpreh Blerimi.