Enca Haxhia e heq bluzën dhe fotografohet e zhveshur (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia nga fillimi e deri në mbarim të vitit 2017 ka qenë emër shumë i pranishëm në kryetitujt e medieve rozë.

Ajo shumëherë komentohet për fotografitë provokuese të cilat i poston në rrjete sociale, shkruan lajmi.

Njësoj ka vepruar edhe në fotografin e fundit të cilën e ka hedhur në rrjete sociale në orët e vona të mbrëmjes së kaluar.Në atë fotografi, Enca kishte shfaqur gjoksin e bujshëm, duke larguar bluzën që kishte veshur dhe fokusoi sutjenat.Me këtë imazh ajo i ka uruar të gjithë ndjekësit e saj për natë të mirë, duke shkruar “Natën e mirë të dashur”.