Dalin prapaskenat e videoklipit/ Me Encen do të bëjnë hajgare të gjithë shqiptarët pas fotoshopit qe ju ka bërë të pasmeve

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të pëlqyera jo vetëm për këngët, por edhe për format e saj trupore.
Ajo është përfolur gjatë në Instagram për modifikimin dhe përdorimin e shpeshtë të fotove të trupit apo edhe të fytyrës në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ka qarkulluar në rrjet një foto e saj gjatë videoklipit “Ciao”.

Në foton e parë, ku është kapur pjesë nga klipi Enca ngjan e gjatë dhe e tonifikuar, ndërsa në të dytën me format e saj trupore reale.

Fotoja është bërë publike nga faqja demaskuese e personazheve publikë “Mbështesim Vipat e Bllokut”.