Baby G pubblikon “Mos u nal”(VIDEO)

Baby G ka publikuar projektin e saj më të ri ” Mos u nal”.
Kënga është punuar nga Cricket Music, muzika nga Nurteel dhe Cricket, ndërsa klipi është realizuar MAX Production, shkruan arbresh.info.

Kënga është ritmike ndërsa këngëtarja në këtë klip duket shumë bukur dhe tërheqëse