Donte ta vriste veten, por shpëtoi mrekullisht(VIDEO)

Një i ri në Kinë deshi të vetëvritet pasi u nda nga e dashura, mirëpo ai shpëtoi në momentin e fundit.

Ai ka qenë i ulur në tehun e një ndërtese 6 katëshe dhe u ka thënë zjarrfikësve që nuk dëshiron të jetoj më, transmeton gazetametro.net

Arsyeja për këtë veprim ka qenë ndarja nga e dashur ame të cilën kishte pesë vite në lidhje.

Ata kishin thirrur edhe ish të dashurën për qëllim që t`ia ndryshonte mendjen nga ky veprim.

Gjatë bisedës ai në një moment ka kërcyer,mirëpo u shpëtua fal reagimit të shpejt të zjarrfikësve të cilët e kanë kapur për rroba.

Ngjarja ka ndodhur në Wenzhou të Kinës.