Home FASHION
Category:

FASHION

Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret e sportit më seksi e këtë fakt nuk ngurron ta tregojë në daljet e saj në ekran apo fotot e videot që poston në rrjete sociale.

Këto të fundit tërheqin shumë vëmendjen dhe e kanë kthyer Ildën në një nga vajzat më të komentuara në media.

Sot moderatorja ka postuar një video nga makina ku dëgjon Shakirën e teksa kërcen paksa filmon veten, transmeton xing.

Gjatë videos ajo fokuson kamerën edhe tek pjesa intime, e veshur me një body të ngushtë që i tregon qartazi format trupore.

 640-0-5aea360ea3467 640-0-5aea360dddd8b

May 3, 2018 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest