A e dini se Lulja, gruaja e Medes në të kaluarën ishte e fejuar me biznesmenin e njohur shqiptarë, ja kush është ai (FOTO/VIDEO)

Këngëtari Meda njihet si njëri ndër këngëtarët shumë të suksesshëm. E prej kur u bë ai një fytyrë publike shume e dashur, edhe gruaja e tij nuk u ka shpëtuar mediave. Lulja dhe Meda janë një çift shumë i lumtur dhe këtë e dëshmojnë nëpërmjet fotografive që publikojnë në rrjeta sociale. Por zbulohet se Lulja para se të bëhej bashk me Meden ishte e fejuar me biznesmenin shqiptarë që është mjaft i njohur në trojet shqiptare, ja fotot e biznesmenit dhe Lules, shtypni poshte reklamenn dhe pas 2 sekondash ju hapen foto dhe video e tyre: